Thursday, July 26, 2012

Cuba!

Hello hello! First of all sorry for such a long absence, but probably as most of you guys I'm enjoying my holiday, so hopefully you understand. The nail design that I'm showing you today is inspired by the county that I've recently visited- Cuba! It was such an experience to see a place and situations that are so different from everything that I see every day.
I'll be also preparing a different nail design that is inspired by the other country that I have been to before visiting the country of cigars, revolution and rum, but you'll have to wait for a new post to find out;)
Hope you like it!

Heeej! Po pierwsze chcę Was serdecznie przeprosić za moją nieobecność, ale zapewne jak większość z Was korzystam w pełni z wakacji, wiec mam nadzieję, że rozumiecie. Wzór, który dzisiaj pokażę jest zainspirowany państwem, które niedawno odwiedziłam, a mianowicie Kubą! Było to niesamowite doświadczenie, ponieważ mogłam obserwować coś zupełnie innego od rzeczy i sytuacji, które znam i widzę na co dzień. 
Niedługo przygotuję inny wzór również zainspirowany miejscem, które zwiedzałam przed państwem cygar, rewolucji i rumu, ale będziecie musieli poczekać na nowego posta żeby się dowiedzieć o co chodzi;) 
Mam nadzieję, że Wam się podoba!


Products used: Essence studio nails 24/7 nail base, Inglot 38, 953, Essence Ready for boarding collection - 04 via airmail, red striper (sth very random, it doesn't even have a name on it), Seche Vite top coat. / All the mentioned products were purchased by me.
Użyte produkty: Essence studio nails 24/7 nail base, Inglot 38, 953, Essence kolekcja Ready for boarding - 04 via airmail, czerwony lakier z cienkim pędzelkiem (coś zupełnie przypadkowe, nie ma nawet nazwy firmy na buteleczce), Seche Vite top coat. / Wszystkie wymienione produkty zostały zakupione przeze mnie.


9 comments:

 1. uwielbiam, jesteś moją muzą, paznokcie zmieniam teraz co 2 dni, bo tyle mam pomysłów dzięki tobie :)

  ReplyDelete
 2. jej. kurde przejrzałam parę postów i kurde jesteś zajebista!!!!! ja tam mam za krótkie paznokcie na takie rzeczy i za mało cierpliwości ale popatrzeć aż miło. dlatego dodaję do obserwowanych bo jesteś SUPER!

  ReplyDelete
 3. jej. są super. dawno nie widziałam czegoś tak fajnego i mówię o wszystkich umieszczonych tu zdjęciach. ja nie mam do takich rzeczy cierpliwości i paznokci ale popatrzeć miło. dlatego dodaję do obserowanych :D

  ReplyDelete
 4. great job! :) it would nice if you did mexico nails!!

  ReplyDelete
 5. Jejejejjj jak ładnie i starannie wykonane!

  Pozdrawiam,
  Czmiel

  ReplyDelete
 6. Love the nail design--hope you've been having a great time on holiday!

  ReplyDelete
 7. orishas - representant CUBA!! listening & admiring <3

  ReplyDelete