Wednesday, August 15, 2012

Beige + purple glitter

Hi! Just a really quick post to show you what I'm wearing on my nails today. I wanted something simple and classy, but not boring so I decided for one accent nail that I painted with a really pretty and shimmery purple nail polish. There's a hint of gold in it and I think it really suits this natural beige. Hope you agree!;)

Hej! Dzisiaj szybki post, aby pokazać Wam co mam na swoich paznokciach. Chciałam aby były proste i eleganckie, ale żeby nie było nudno dodałam akcent na palcu serdecznym w postaci ślicznego i połyskującego purpurowego lakieru. Jest w nim też trochę złotego blasku i myślę, że to idealnie pasuje do naturalnego beżu. Mam nadzieję, że się zgadzacie z tą opinią!;)
Products used: Essie ridge filling base coat, My Secret 106, H&M purple glitter, Seche Vite top coat. / All the mentioned products were purchased by me.
Użyte produkty: Essie ridge filling base coat, My Secret 106, H&M purple glitter, Seche Vite top coat. / Wszystkie wymienione produkty zostały zakupione przeze mnie.

7 comments:

 1. świetny efekt:)

  http://beautifulgirlandfashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. You have such gorgeous nail, and your art rocks! I nominated you for the Liebster award here http://lacqueredlibra.blogspot.com/2012/08/liebster-award.html

  ReplyDelete
 3. Great post! I really love your blog :)

  flower power♥blog
  bookface page

  I would really appreciate if you would check out my facebook page and I'd love to follow you if you do the same for me^^

  ReplyDelete
 4. beautiful blog, love the details on these photos.. lets keep in touch..

  ReplyDelete
 5. Już dlugo szukam lakieru o takim kolorze jak ten jasny. Czy mogłabyś podpowiedzieć, gdzie można go kupić?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ten z My Secret nr.106 kupiłam w naturze, ale było to już jakiś czas temu, więc nie jestem pewna czy wciąż go mają. Ale zobacz też na półce Essence (również dostępne w naturze) lakiery "nude glam" jest chyba 6 jasnych, naturalnych kolorów, które są pięęęękne! 04 Iced Latte jest zbliżony do tego z My Secret. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona:)

   Delete