Thursday, October 11, 2012

Confetti

Hello everyone! I've been meaning to post something new for some time, but I really wasn't inspired and didn't do anything worth showing on my nails... so I'm sorry for that! Finally I managed to do something decent. I truly hope that you like this confetti design that I've created. I absolutely love the chunky and glittery nail polish that I'm wearing on my thumb and ring finger (it was pain to get rid of it, but still, totally worth it!). Let me know what you think!

Hej! Miałam zamiar dodać nowy post już od jakiegoś czasu, ale brakowało mi inspiracji i nie zrobiłam na swoich paznokciach nic, co warto by było pokazać... więc przepraszam za to! Mimo wszystko w końcu udało mi się zrobić coś całkiem porządnego. Mam ogromną nadzieję, że podoba Wam się ten wzór confetti, który stworzyłam. Uuuwielbiam ten brokatowy lakier, który mam na kciuku i palcu serdecznym (pozbywanie się go to istny koszmar, ale było warto!) Dajcie znać co myślicie!
Products used: Essie ridge filling base coat, Inglot 953, Essence 02 Circus confetti, thin nail art tape, Seche Vite topcoat. / All the mentioned products were purchased by me.
Użyte produkty: Essie ridge filling base coat, Inglot 953, Essence 02 Circus confetti, cienka taśma do zdobienia paznokci, Seche Vite topcoat. / Wszystkie wymienione produkty zostały zakupione przeze mnie.

6 comments:

 1. Absolutely gorgeous - LOVE it!

  ReplyDelete
 2. Twoje paznokcie wygladaja przepieknie, ten wzor jest swietny! A co do glitteru to klej PVA pod lakier bardzo pomoze :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ciekawy pomysł, nigdy bym o tym nie pomyślała, więc może wypróbuję:D Dzięki za radę!

   Delete
 3. Cudo! Dużo się dzieje a wszystko do siebie pasuje!

  ReplyDelete