Tuesday, November 27, 2012

Yin-Yang

In this post I want to show a nail design that I recreated today. I saw a picture of Katy Perry's nails and I totally fell in love with this Yin-Yang design and decided to give it a try. I posted it on my Facebook (check it out!) and finally I can enjoy it on my own nails. Do you like it?

W tym poście chcę Wam pokazać wzór, który dzisiaj odtworzyłam. Zobaczyłam zdjęcie paznokci Katy Perry i zakochałam się w tym wzorze Yin-Yang, więc zdecydowałam się spróbować go zrobić. Wrzuciłam zdjęcie na swoją stronę na Facebooku (tutaj możesz zobaczyć zdjęcie) i w końcu mogę oglądać ten wzór na swoich paznokciach. Podoba Wam się?Products used: Essie ridge filling base coat, Essie Blanc, Inglot 953, Seche Vite top coat. / All the mentioned products were purchased by me.
Użyte produkty:  Essie ridge filling base coat, Essie Blanc, Inglot 953, Seche Vite top coat. / Wszystkie wymienione produkty zostały zakupione przeze mnie.

12 comments:

 1. Woow wyszło Ci idealnie, po prostu fantastycznie :)

  ReplyDelete
 2. No jasne, że się podoba! Jaka precyzja!

  ReplyDelete
 3. Fajny blog :):), dodajemy do obserwowanych przez google albo facebook liczymy na rewanż, u nas za to, ze obserwujesz i lubisz na facebooku bierzesz udział w konkursie DO WYGRANIA paczki kometyków CHANEL YSL ETC :

  ReplyDelete
 4. kiedyś też miałam słabość do wzoru Yin-Yang, teraz jakoś nie zwracam na niego uwagi, ale na paznokciach.. wygląda genialnie! <3

  ReplyDelete
 5. Ulala! Wzór wygląda nie-sa-mo-wi-cie! Oddaj trochę talentu :)

  ReplyDelete
 6. Wow.. co za dokładność :)
  Ogólnie jestem pod wrażeniem Twoich mani ;D

  ReplyDelete
 7. so precise and perfect!x

  galorious.blogspot.com

  ReplyDelete