Tuesday, January 15, 2013

Aztec

To me Aztec print is one of the coolest designs that you can have on your nails and each time it can be totally different. I'm sure it's not gonna be the last time I used this design on my nails, since I'm just loving it! What do you think about it? Here you can check out my first Aztec print, which, to be honest, I liked better. The one that I'm showing you today was very spontaneous, I thought that I need to add something to his golden holographic nail polish and it turned out this way... hope you like it!

Według mnie wzór Aztec to jeden z najfajniejszych wzorów, który można mieć na paznokciach. Za każdym razem może on wyglądać inaczej, inne kształty, kolory itd. Jestem pewna, że nie jest to ostatni raz gdy mam Aztec u siebie, ponieważ go uwielbiam! Co Wy myślicie? Tutaj możecie zobaczyć moją pierwszą wersję tego wzoru i szczerze mówiąc bardziej mi się podobała. Ta, którą pokazuję Wam dzisiaj wyszła dosyć spontanicznie, po prostu znudziły mi się paznokcie tylko w jednym kolorze- złoty holograficzny, więc postanowiłam coś dodać i wyszedł taki oto wzór... mam nadzieję, że Wam się podoba!




It was a struggle to take a picture of my right hand, because usually I paint same things on both of my hands and show only left one, but since there are different designs I decided to show you both of my hands. I'm not used to taking pictures of my right hand and I didn't know what to do with it hahha:D But hopefully I managed to make it look normal:D

To była walka, aby zrobić ładne zdjęcie prawej dłoni, ponieważ najczęściej na obu dłoniach maluję to samo więc pokazuję tylko jedną rękę-lewą, ale tym razem na obu dłoniach miałam coś innego, więc postanowiłam pokazać dwie wersje. Nie jestem przyzwyczajona do robienia zdjęć lewej dłoni i było mi ciężko ją ułożyć, czułam jakby to nie była moją ręka hahha:D Ale mam nadzieję, że się udało:D

Products used: Essie grow stronger nail base, Eveline holografic shine 408, black acrylic paint, Seche Vite top coat. / All the mentioned products were purchased by me.
Użyte produkty: Essie grow stronger nail base, Eveline holografic shine 408, black acrylic paint, Seche Vite top coat. / Wszystkie wymienione produkty zostały zakupione przeze mnie.

20 comments:

 1. Świetny wzór! Bardzo precyzyjny i ja nie umiem stwierdzić, który podoba mi się bardziej, ten stonowany, tamten kolorowy... Każdy na inną okazję!

  ReplyDelete
 2. lewa ręka (tzn. ta z poziomymi wzorkami!) jest świetna :) baaardzo mi się podoba ;) druga zresztą też :)

  ja, odkąd mam statyw, nie mam problemów ze zdjęciami :D

  ReplyDelete
 3. Wygląda fenomenalnie :) I jeden wzór, i drugi wariant podoba mi się ogromnie! Więcej takich poproszę :D

  ReplyDelete
 4. walkę o zrobienie ładnego zdjęcia prawej dłoni uważam za wygraną :)
  świetne pazurki :D

  ReplyDelete
 5. nie mogę wyjść z podziwu JAK TY TO ROBISZ, dla mnie sukcesem jest pomalowanie prosto i tylko paznokci, a nie wszystkiego dookoła.
  Jak zwykle genialnie!

  ReplyDelete
 6. śliczne :) obie łapki idealne :) i jakie cienkie linie ! wow :))

  ReplyDelete
 7. Woooow Ty to masz pomysły, genialnie jednym słowem :)

  ReplyDelete
 8. These really are beautiful! I love the way the black, geometric lines contrast with the neutral, holographic base. Fabulous job!! :D

  ReplyDelete
 9. Awww...this is so cute! Love the color combos and design. I really love what you did here with your mani. It looks classy and perfect for any occasion.

  ReplyDelete
 10. bardzo mi się podoba!

  ReplyDelete
 11. bardzo ładne;) ja już dawno chciałam sobie takie wzorki porobić, ale ale jakoś mi krzywo wychodzą ;/

  ReplyDelete
 12. Hi. I just wanted to let you know that your blog is amazing. Do you maybe want to follow each other?? Let me know.

  xoxo

  http://bblluusshh.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. nigdy nie próbowałam takiego zdobienia ale pora to zmienić

  ReplyDelete
 14. Przejrzałam dużą część Twojego bloga i jestem pod ogromnym wrażeniem - masz talent, oj masz! Skrycie Ci go zazdroszczę, bo wątpię, żebym kiedykolwiek była w stanie zrobić coś podobnego i z taką precyzją na swoich paznokciach ( szczególnie na prawej ręce... :D ;) ) Z wielką przyjemnością będę zaglądała na Twojego bloga, jeśli nie w poszukiwaniu inspiracji to chociaż by nacieszyć oko. :)
  Ps. ten wzór wygląda przepięknie!

  ReplyDelete
 15. Bardzo ładnie to wygląda,zwłaszcza na tym złotym lakierze :)
  Chciałam zrobić podobne ale póki co wychodzi paciaja.....Cóż nie poddaje się :):)

  zzMoskwa

  ReplyDelete
 16. Świetne, takiej interpretacji aztec nails jeszcze nie widziałam :) Bardzoo mi się podobają :) Na pewno zmałupuję od Ciebie ten pomysł :) A co do zdjeć - mi też jest trudno zrobić foty dla prawej ręki :(

  ReplyDelete