Tuesday, July 23, 2013

Pink stripes and glitter

Dzisiaj przygotowałam prosty i dziewczęcy wzór z mocnym, brokatowym akcentem. Ostatnio coraz bardziej podobają mi się zdobienia z użyciem brokatu i lubię gdy jest on zauważylny. Od dłuższego czasu mega lubię motyw pasków czy to na ubraniach czy paznokciach i chociaż najczęściej są to paski biało-czarne, dzisiaj postawiłam na jasny i ciemny róż. Jak Wam się podobają takie paznokcie?

Today I have a very girly and simple design with a noticeable glitter accent. Lately I'm into designs using glitter and of course stripes. I like them not only on nails, but also when it comes to clothing. Usually they're black and white, but today I decided for light and dark pink. How do you like this design?
Użyte produkty: Nail Tek Foundation II, Essie Boom Boom Room, Essie Bottle Service, Inglot 221, H&M Silver Frost, top coat Seche Vite.
Used products: Nail Tek Foundation II, Essie Boom Boom Room, Essie Bottle Service, Inglot 221, H&M Silver Frost, Seche Vite top coat

13 comments:

 1. Cudowności :) Ja dzisiaj też postawiłam na podobną kolorystykę, dodaje energii, prawda?
  Paski świetnie wysmuklają pazurki. Cudowny wzorek, bardzo ciekawy i imponujący, a chyba nikt nie będzie miał problemu się zainspirować :)

  ReplyDelete
 2. Co tu dużo mówić- świetne jak zwykle! :P

  ReplyDelete
 3. idealne połączenie , chętnie bym takie zobaczyła na swoich paznokciach ;)

  ReplyDelete
 4. Bardzo fajny mani, a jaki prosty - mam nadzieję, bo coś myślę, że jak ja do niego siądę to będę narzekać na to, iż na jednym paznokciu pasek wyjdzie za bardzo w bok albo za gruby :D Dlatego też podziwiam iż Tobie wyszły one tak równiutko :)

  ReplyDelete
 5. Bardzo lubię takie połączenie kolorów :)

  ReplyDelete
 6. Ładne połączenie ;) Mi nidgy paski tak równo nie wychodzą ^^

  ReplyDelete
 7. jesteś cudna. Mam nadzieję kiedyś dojść do takiej perfekcji jak ty...

  ReplyDelete
 8. Połączenie fantastyczne :)

  ReplyDelete
 9. Super, podobają mi się paski, ale sama nigdy nie próbowałam ich zrobić ;p

  ReplyDelete
 10. bardzo ładne połączenie ;]

  ReplyDelete