Tuesday, April 15, 2014

Border Nails

W dzisiejszym poście chciałabym pokazać Wam jak połączyłam zdobienie border i srebrne 3 mm ćwieki z Born Pretty Store. Chyba już dobrze wiecie jak bardzo uwielbiam ćwieki, więc nikogo nie powinno dziwić, że to jeden z moich ulubionych produktów dostępnych w tym sklepie:D
Co prawda ćwiekami ozdobiłam tylko jeden paznokieć, ale to dlatego, że przy takim ułożeniu ćwieków odpowiednio przylegały tylko na kciuku. Wszystko zależy od wielkości i kształtu Waszej płytki. Gdybym układała ćwieki pionowo mogłabym ozdobić nimi również pozostałe paznokcie, więc zdecydowanie będziecie miały szansę zobaczyć u mnie taki wzór w przyszłości.
To już kolejne ćwieki, które otrzymałam od Born Pretty Store i wiedziałam, że ponownie będę z nich bardzo zadowolona. Bez problemu przylegają do wilgotnego lakieru, a po nałożeniu na nie lakieru nawierzchniowego fajnie i dość długo mogą się trzymać na płytce. 

In today's post I'd like to show you how i mixed border nails and silver 3 mm studs from Born Pretty Store. I believe that you are quite familiar with my love for studs, so I'm guessing you shouldn't be surprised that it's one of my favourite products from this store:D
I applied studs only on my thumb nail, because in this arrangement they wouldn't fit on my other nails. Of course it depends on the size and shape of your nails. If I applied studs vertically I could fit these studs on all of my nails. I'm sure that you will be able to see such nail art design on my nails in the future.
It's not the first time I've tried studs from Born Pretty Store, therefore I knew that once again I will be happy with them. They adhere to wet nail polish without any problems and after applying a top coat on them they will last quite some time. 
Co więcej, używając mojego kodu CFL91 podczas dokonywania zakupu dostajecie zniżkę 10%. Wysyłka obejmuje cały świat i jest darmowa:)

What is more you can get 10% off your purchase by using my code: CFL91. The shipping is worldwide and it's free:)


*Ten produkt (srebrne ćwieki) otrzymałam w związku z recenzją. Wyrażona opinia jest szczera i oparta na moich doświadczeniach z tym produktem.
*Theis product (silver studs) were sent to me for review purposes. Expressed opinion is an honest one and it is entirely based on my experience with the product.

Użyte produkty: baza Essie Grow Stronger, Essie Blanc, China Glaze Liquid Leather, top coat Seche Vite.
Used products: Essie Grow Stronger, Essie Blanc, China Glaze Liquid Leather, Seche Vite top coat.

14 comments:

 1. Ostatnio intryguje mnie taki manicure, może w końcu się skuszę :)
  Odwiedź i mnie czasem :)))

  ReplyDelete
 2. O matko :p Nie wiedziałabym jak się za to zabrać :D Ale wygląda świetnie!

  ReplyDelete
 3. Wygląda całkiem ciekawie. Podobną metodą są lala pisanki ze snoopym wklejane dziś na mojego bloga więc jak jesteś ciekawa jak wygląda taka kolorowa, Wielkanocna wersja to zapraszam :) Ja bym te jety widziała na dole każdego paznokcia :)

  ReplyDelete
 4. Bardzo podobają mi się takie paznokcie ;) Gratuluję precyzji i cierpliwości :)

  ReplyDelete
 5. Wyglądają extra bardzo efektowne :)

  ReplyDelete
 6. świetne są! bardzo ładne połączenie

  ReplyDelete
 7. cudownie! ;) bardzo mi się podoba ;)

  ReplyDelete
 8. Bardzo lubię dodatek ćwieków do wszelakich zdobień :)

  ReplyDelete
 9. bajecznie pomalowane! :) i ciekawy akcent z ćwiekami :)

  ReplyDelete
 10. ale długie piękne paznokcie ! zostaje mi tylko pozazdrościć... :D

  ReplyDelete
 11. zdobienie śliczne :D ja tak samo uwielbiam cwieki d

  ReplyDelete