Sunday, June 3, 2012

Comic Book Nails

Hey there! During this weekend I did my nails few times, because I couldn't decide what I want... so I would simply somehow paint my nails and then after an hour or two I would feel bored with what I was wearing... But finally I managed to do something that I was satisfied with and that stayed for more than couple of hours haha! Comic Book Nails! It was my first time doing this design and I think it looks really cool, definitely something that might catch attention. I reckon it would also look interesting with a different colour on each nail. Let me know what do you think!

Hej! W ten weekend malowałam paznokcie parę razy, ponieważ nie potrafiłam zdecydować co tak naprawdę bym chciała... więc ozdabiałam jakoś paznokcie, aby po godzinie czy dwóch znudzić się tym co namalowałam... Jednak w końcu udało mi się wykonać wzór, który mnie usatysfakcjonował i przetrwał dłużej niż parę godzin. Paznokcie komiksowe! Był to pierwszy raz, gdy wykonywałam taki wzór i myślę, że wygląda naprawdę fajnie i przykuwa uwagę. Ciekawie wyglądałby też, gdyby każdy paznokieć pomalowany był na inny kolor. Dajcie znać co myślicie!


Products used: Inglot 38, China Glaze - Happy Go Lucky, black acrylic nail paint, Seche Vite top coat / Użyte produkty: Inglot 38, China Glaze - Happy Go Lucky, czarna farbka akrylowa do paznokci, Seche Vite top coat.
All the mentioned products were purchased by me. / Wszystkie wymienione produkty zostały zakupione przeze mnie.

16 comments:

 1. These are incredible! I love that they're yellow!

  ReplyDelete
 2. Your nails are unreal!!! Wow. Perfect.

  ReplyDelete
 3. świetne są ! ;) przejrzałam parę wcześniejszych wpisów i muszę przyznać, że masz wielki talent do zdobień paznokci ;o bloga oczywiście obserwuję :)

  ReplyDelete
 4. your nails remind me of looney toones! great design!:D

  ReplyDelete
 5. jakie cudne komiksowe paznokcie! ja też chce takie! jak długo sie takie trzymają? :)

  - A.
  adriannaislookingforastyle.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chętnie zrobię;) Ciężko powiedzieć, ja zmyłam nastepnęgo dnia, ponieważ już mi coś nowego po głowie chodziło, ale jeśli użyje się top coat'u to myślę, że jakieś 4-7 dni można ponosić;) Dużo zależy też od tego co się na co dzień robi z rękoma itp.

   Delete
 6. Omg these are awesome!
  i love the yellow colour!

  ReplyDelete
 7. jak dla mnie jesteś czarodziejką! świetnie! obserwuję i mam nadzieję, że też będziesz mnie obserwować!

  ReplyDelete
 8. Po prostu są mega! :) Genialne.

  ReplyDelete
 9. Bardzo fajne! Masz wielki talent i uważam że Twoje prace są niesamowite :-)

  ReplyDelete