Tuesday, May 27, 2014

China Glaze - Pool Party

Powrót neonów na swoich paznokciach zdecydowanie zawdzięczam obecnej pogodzie. Jakiś czas temu miałam wrażenie, że takie kolory rzadziej będą się u mnie pojawiać, ale na szczęście zmieniłam zdanie i znów oficjalnie jestem w nich zakochana. Jedyne neony jakie posiadam w swojej kolekcji to lakiery China Glaze z kolekcji Poolside, ale planuję zakup kilku kolorów, które oferuje firma Models Own. 

Dzisiaj chcę Wam pokazać lakier, który nazywa się "Pool Party" i jest to czerwonawy róż, który również według mnie w zależności od światła może wyglądać lekko pomarańczowo. Na zdjęciach mam problem z uchwyceniem neonów dlatego w rzeczywistości kolor może wyglądać trochę inaczej. Jako bazy użyłam jednej warstwy białego lakieru, aby podbić w ten sposób neonowy kolor. Fajne krycie uzyskałam już po dwóch warstwach, a biorąc pod uwagę to, że tego typu kolory bywają problemowe to świetny wynik. Na nowo pokochałam ten kolor i będzie przepięknie wyglądał na opalonej skórze. Podoba Wam się?

The fact that neons made a comeback on my nails I owe entirely to the awesome weather. Some time ago I had an impression that I won't be loving them as much as I did, but luckily I changed my mind and I'm officially back in love with neons. The only ones that I own come from Poolside collection by China Glaze, but I might be getting few from Models Own soon.

The one that I'm showing you today is called "Pool Party" and it's a reddish pink, which sometimes according to me looks also a bit orange. I find it quite problematic to capture neon colours on camera, that's why the colour might look a bit different in reality. Before applying two coats of this neon colour, I painted my nails with one coat of a white nail polish. That's how I achieved an opaque look. I absolutely love this colour and I think it will look amazing with tanned skin. Do you like it?Użyte produkty: Essie Millionails, Essie Blanc, China Glaze Pool Party, top coat Seche Vite.
Used products: Essie Millionails, Essie Blanc, China Glaze Pool Party, Seche Vite top coat.

13 comments:

 1. Wow! Fantastyczny! Bije po oczach , ale jest przepiękny!

  ReplyDelete
 2. Niezwykle wyrazity kolor,mi udało się dostrzec mocną pomarańcz na zdjęciach, gdzie zakupiłaś ten lakier?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na alphanailstylist.pl ,ale już nie jest tam dostępny. Możesz spróbować poszukać na victoriasbeauty.com :)

   Delete
 3. Czadowy jest! Ehh, wiem coś o trudności w fotografowaniu neonów. Sama poległam przy swoich chinkach :/

  ReplyDelete
 4. Love it! I super like that strong pink color. Great choice!

  ReplyDelete