Thursday, May 29, 2014

Gold Studs

W dzisiejszym poście mam Wam do pokazania prosty i elegancki wzór, który wykonałam używając ćwieków z Born Pretty Store. Ćwieki na paznokciach uwielbiam nie tylko dlatego, że pasują do mojego stylu, ale również przez łatwość pracowania z nimi. Aplikacja nie sprawia problemów, ponieważ wystarczy przyczepić je do mokrego lakieru, a efekt jaki otrzymujemy jest naprawdę niesamowity.
Tym razem zdecydowałam się na karuzelkę ze złotymi i srebrnymi ćwiekami w różnych rozmiarach (1.2 mm, 2mm, 3mm). Na paznokciach mam największe złote z ćwieki z dostępnego zestawu. Mam nadzieję, że podoba Wam się moja kolejna ćwiekowa propozycja!

Today I would like to show you a simple and elegant design, that I've created with the use of studs from Born Pretty Store. I love having studs on my nails because they do not only match my style, but the application is super easy. All you need to do is apply them on wet nail polish and you're good to go. So simple, yet the final effect is extremely awesome. This time I've decided for a box of silver and golden studs in various sizes (1.2mm, 2mm, 3mm). On my nails you can see the golden ones in the biggest size. I hope you like my another studded nail art design! 


Jeszcze jedna informacja! Planuję zorganizować niedługo ROZDANIE na moim fanpagu! Do wygrania zestaw neonowych mini lakierów OPI, więc śledźcie mnie na Facebooku, aby być na bieżąco! :D
Co więcej, używając mojego kodu CFL91 podczas dokonywania zakupu dostajecie zniżkę 10%. Wysyłka obejmuje cały świat i jest darmowa:)

What is more you can get 10% off your purchase by using my code: CFL91. The shipping is worldwide and it's free:)


*Ten produkt otrzymałam w związku z recenzją. Wyrażona opinia jest szczera i oparta na moich doświadczeniach z tym produktem.
*This product was sent to me for review purposes. Expressed opinion is an honest one and it is entirely based on my experience with the product.

Użyte produkty: Essie Millionails, Essie Blanc, top coat Seche Vite.
Used products: Essie Millionails, Essie Blanc, Seche Vite top coat.

10 comments:

 1. fajnie wyglądają, nawet na zwykłym białym kolorku

  ReplyDelete
 2. Bardzo wysublimowane i eleganckie :) Podoba mi się ozdabianie bieli ćwiekami :)

  ReplyDelete
 3. Swietnie to wygląda :) Tak kobieco :)

  ReplyDelete
 4. ojejku, cudownie! :) A jakie Ty masz piękne pazurki<3

  ReplyDelete
 5. super pomysł, kojarzy mi się z białą skórzaną torba/spódnicą z ćwiekami (chyba za dużo instagrama feszyn oglądałam :P)

  ReplyDelete
 6. super ;) uwielbiam twoje pazurki

  ReplyDelete
 7. Beautiful!!! Love it! Love what you did here.

  ReplyDelete
 8. pięknie te ćwieki się prezentują na bieli w takiej kompozycji :)

  ReplyDelete