Tuesday, July 15, 2014

Spikes

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam wzór o którym myślałam już od dawna i wyobrażałam sobie jak będzie prezentować się na paznokciach. Uważam, że jest odważny i wyjątkowy, przez co dla niektórych może nie być to wzór na co dzień, chociaż ja lubię i cenię rzeczy zwracające uwagę. Do wykonania posłużyły mi różne ozdoby z czego większość pochodzi ze sklepu Born Pretty Store. Jedynie srebrne cyrkonie kupiłam prawdopodobnie na Allegro. Gdy otrzymałam paczkę z srebrnymi kolcami wiedziałam, że muszę wykorzystać je w oryginalny sposób i myślę, że udało mi się osiągnąć taki efekt. Trzeba niestety przyznać, że kolce słabo się trzymały na samym lakierze, ale na pewno używając specjalnego kleju do ozdób nie musimy się martwić, że szybko odpadną. Przy krótszych paznokciach mocowanie tylu ozdób zajęłoby mi zdecydowanie mniej czasu, ale efekt końcowy bardzo podoba mi się na takiej długości paznokci, które wczoraj trochę skróciłam. Jak Wam się podoba taka odważna propozycja?

Today I want to show you something that I've been imagining for quite some time now. The design that I'm showing you is definitely bold and one of a kind, which is why some people might not wear such nails on everyday basis, however, I like and appreciate things that are eye-catching. Most of the products that I used come from Born Pretty Store, apart from silver rhinestones that I probably bought on Allegro (similar to ebay). When I received a package with silver spikes I knew that I have to show them in an original way and I think that I managed to create such an effect. Sadly I need to admit that they don't stick to wet nail polish for a long time, so I recommend using a special glue, which will guarantee better adherence. If I had shorter nails, applying all these decorations wouldn't take so much time, but I'm loving the final effect with long nails, that I recently filed a bit. How do you like this nail art design?Co więcej, używając mojego kodu CFL91 podczas dokonywania zakupu dostajecie zniżkę 10%. Wysyłka obejmuje cały świat i jest darmowa:)

What is more you can get 10% off your purchase by using my code: CFL91. The shipping is worldwide and it's free:)


*Ten produkt otrzymałam w związku z recenzją. Wyrażona opinia jest szczera i oparta na moich doświadczeniach z tym produktem.
*This product was sent to me for review purposes. Expressed opinion is an honest one and it is entirely based on my experience with the product.

Użyte produkty: Essie Millionails, Inglot 953, Inglot 221, top coat Seche Vite.
Used products: Essie Millionails, Inglot 953, Inglot 221, Seche Vite top coat.

8 comments:

 1. Przepadłam! Zbroja na pazurkach, prawdziwy punkowy look! <3

  ReplyDelete
 2. Nie wiem jakim cudem uciekł mi Twój blog z obserwowanych. I jakie tu zmiany. Jakie pazurki o_0

  ReplyDelete
 3. Mi się bardzo podoba, choć u mnie te kolce nie dotrwałyby do końca dnia- ciągle zahaczam coś paznokciami :P

  ReplyDelete
 4. efekt mocny, który bardzo mi się podoba. długość nie dla mnie, nie umiałabym w takich funkcjonować. :)

  ReplyDelete
 5. Wow jakie powalające paznokcie ! Super :)

  http://claudine2110.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Mega cudne pazurki. Naprawdę wyglądają uroczo. Pozazdrościć tylko takiego talentu.

  ReplyDelete