Monday, May 21, 2012

Cheetah Nails

I'm sure that most of you have seen that kind of design, it's like one of the most favourite or popular, but still you can find many ways to make it somehow different and totally cute, just put a creative spin on it;) Since I love love love orange colour and it's great for summer, this is what I've decided to do:


Jestem pewna, że większość z Was widziała taki wzór, jest on chyba jednym z ulubionych i popularnych, ale wciąż można znaleźć sposób aby stał się trochę inny od pozostałych i wciąż wyglądał ślicznie, trzeba tylko poszukać trochę kreatywności w sobie;) Ponieważ uwielbiam pomarańczowy i jest to kolor idealny na lato, tak wygląda moja wersja tego wzoru:

TUTORIAL:


How to:
1. Paint all of your nails orange (OPI - In my back pocket).
2. Create a white triangular shape, just swipe it across the top part of your nail (Inglot nr. 38).
3. Start creating cheetah prints, you can do it with a toothpick, dotting tool or a thin brush. They can be very random and a bit messy. I also like to add few little dots between them.
4. Add some silver glitter nail polish and seperate white part from the orange one (Essence - 03 silver surfer).
You can also see that I added some silver rhinestones on my ring finger, but it's optional. I simply wanted to see what it would look like;)

(All the mentioned products were purchased by me.)

Jak wykonać:
1. Pomaluj wszystkie paznokcie na pomarańczowo (OPI - In my back pocket).
2. Namaluj biały trójkątny kształt na brzegu swoich paznokci (Inglot nr. 38).
3. Zacznij malować cętki, możesz je wykonać za pomocą wykałaczki, sondy czy cienkiego pędzelka. Nie muszą być one bardzo dokładne, niech mają różny kształt i wzór. Dodałam też parę małych kropek między nimi.
4. Dodaj trochę srebrnego błyszczącego się lakieru, niech oddziela biały i pomarańczowy kolor (Essence - 03 silver surfer).
Możesz zauważyć na zdjęciach, że dodałam też parę srebrnych cyrkonii, ale ten krok jest opcjonalny. Po prostu chciałam zobaczyć jak to by wyglądało;)

(Wszystkie wspomniane produkty zostały zakupione przeze mnie.)2 comments:

  1. orange & leopard? great mix!!

    ReplyDelete
  2. Zapraszam do siebie;D dopiero zaczynam z prowadzeniem bloga? Wszelkie wskazówki się przydadzą :)

    ReplyDelete