Monday, June 2, 2014

Triangles

Dzisiejszy wzór wykonałam mając w głowie stary wzór, który pojawił się kiedyś na moim blogu (link) i chciałam ponownie wykorzystać metodę użycia taśmy klejącej i gąbki do podkładu. Tym razem zdecydowałam się na trochę inne kolory, których dawno nie było na moich paznokciach. Efekt końcowy bardzo mi się podoba, więc jest szansa, że ponoszę ten wzór trochę dłużej niż 2-3 dni:D Jak Wam się podoba?

Today's nail design is inspired by another nail design I once did on my nails (link) and I wanted to use the same method again. To create this nail design I needed scotch tape and make up sponge. This time I've decided for different colours, that I haven't had on my nails in a while. I am super pleased with how this nail design turned out so there is a big chance that I will wear this design for a bit longer than 2-3 days:D Do you like it?
Zachęcam również do udziału w ROZDANIU, które organizuję na swoim Facebooku! Do wygrania zestaw 6 mini lakierów OPI z kolekcji Neon Revolution. <3
Link do rozdania znajdziecie tutaj.


Użyte produkty: Essie Millionails, Essie Blanc, Essie Fashion Playground, Essie In the Cab-ana, OPI Do You Lilac It?, top coat Seche Vite.
Used products: Essie Millionails base, Essie Blanc, Essie Fashion Playground, Essie In the Cab-ana, OPI Do You Lilac It?, Seche Vite top coat.

13 comments:

 1. świetny, bardzo podoba mi się ta technika, a poza tym też noszę mani góra 2-3 dni :) szybko mi się nudzi

  ReplyDelete
 2. Podoba mi się takie świeże połączenie kolorów :)

  ReplyDelete
 3. świetne! zapisuję w folderze :)

  ReplyDelete
 4. Love it! Love the color and the design. Great job and great choice indeed!

  ReplyDelete
 5. steady once the info, hopefully this info can be useful for everyone who membacanya.oh yes yes do not forget to visit my blog ...!
  OBAT TAHAN LAMA DIATAS RANJANG
  OBAT PATAH TULANG
  OBAT KUAT TAHAN LAMA BERHUBUNGAN SEKUAL
  AWALUDIN
  OBAT PARU-PARU BOLONG

  ReplyDelete