Thursday, June 26, 2014

Pink Ombre

Dzisiaj mam Wam do pokazania prostą, ale dający ładny efekt kombinację, mianowicie ombre. Często pojęcie ombre i gradient stosowane są zamiennie i osobiście zupełnie nie przeszkadza mi tego typu błąd. Patrząc ze strony technicznej to co prezentuję Wam dzisiaj na swoich paznokciach to ombre, natomiast jeśli kolory przenikają się ze sobą na jednym paznokciu wtedy mamy do czynienia ze zdobieniem gradient. Zdecydowałam się dzisiaj na połączenie różnych odcieni różu i pomimo dość sporej ilości lakierów w tym kolorze jakie posiadam, miałam problem z wybraniem tego najciemniejszego. Ostatecznie zdecydowałam się na Essie Again?!, który jest przepięknym kolorem, ale w porównaniu z pozostałymi jest zbyt soczysty. Doszłam do wniosku, że mimo wszystko brakuje mi jeszcze jakiegoś odcienia różu w mojej kolekcji:D Podoba Wam się ombre?

Today I want to show you a simple, yet very effective method, namely ombre. Quite often people mix two terms ombre and gradient and personally I totally don't mind it. Technically speaking, what I have on my nails today is called ombre and when colours blend into each other on each nail then we call it gradient technique. Today I decided for a combination of pink shades and even though I have loads of pink nail polishes I found it hard to choose the darkest one. In the end I picked Essie Again?!, which is a beautiful shade but in comparison with others it's a bit too vibrant. This only means that I should get a new pink nail polish:D Do you like ombre?

Użyte produkty: Essie Millionails, Essie Romper Room, Essie No Baggage Please, China Glaze Dance Baby, Essie Boat House, Essie Again?!, top coat Poshe.
Used products: Essie Millionails, Essie Romper Room, Essie No Baggage Please, China Glaze Dance Baby, Essie Boat House, Essie Again?!, Poshe top coat.

15 comments:

 1. Jejku, jakie Ty masz długie paznokcie!
  Piękne ombre... świetnie obrane kolory.
  (mnie osobiście bardzo razi mylenie ombre z gradientem)

  ReplyDelete
 2. ale masz piękne paznokcie :):) śliczne kolory :)

  ReplyDelete
 3. Przepiękne paznokcie <3 Kolory cudne, nie wiem który najbardziej mi się podoba, chyba zawsze musiałabym malować każdy inny :D

  ReplyDelete
 4. świetnie to zrobiłaś, piękne cukierkowe ombre :)

  ReplyDelete
 5. przepiękne jest to ombre ;) podziwiam Twoje pazurki :D

  ReplyDelete
 6. chyba kiedyś muszę coś takiego zrobic na swoich pazurkach bo efekt powalający :D

  ReplyDelete
 7. Rewelacyjnie to wygląda :)

  ReplyDelete
 8. jest prześlicznie ;) doskonały wybór kolorków

  ReplyDelete
 9. świetne kolor, przejście jest idealne :)

  ReplyDelete
 10. bardo fajnie dobrałaś kolory, ale paznokcie są za długie wg mnie, ładniejsze były takie jak masz w nagłówku :)

  ReplyDelete
 11. O kurcze ależ Ci paznokcie urosły! :D Podziwiam sama bym nie dała rady w takich funkcjonować :) Świetne są i piękne ombre z prawdziwego zdarzenia :)

  ReplyDelete
 12. ale ślicznie! bardzo mi się podoba takie różowe ombre ;)

  ReplyDelete
 13. Wspaniale dobrałaś kolory, podoba mi się! ;))
  pozdrawiam cieplutko.

  ReplyDelete
 14. Piękne paznokcie i wspaniałe kolory;)
  Zapraszam do mnie www.naturalnemetody.blogspot.com

  ReplyDelete