Thursday, June 12, 2014

Pop of Neon

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam niesamowicie łatwy wzór, który mimo swojej prostoty podoba mi się o wiele, wiele bardziej niż się spodziewałam. Miałam ochotę na jakiś neonowy akcent i postawiłam na jeden z moich ulubionych neonowych lakierów - Yellow Polka Dot Bikini z China Glaze. Jest to kolor idealny na lato i genialnie będzie się prezentować przy opalonej skórze. Ja postanowiłam połączyć go z dość neutralnym odcieniem, który uzyskałam nakładając dwa różne lakiery. Podoba mi się tego typu wzór przy moim obecnym kształcie i długości paznokci. Ciągle boję się, że któregoś paznokcia złamię, a powrót do krótkich paznokci może mi początkowo przyjść z trudem hahha:P Jak Wam się podoba taki neonowy akcent?

Today I would like to show you an incredibly easy nail design, that I'm totally loving despite of its simplicity. Actually I didn't think I would love it this much. I definitely wanted to add a pop of neon and I decided to use one of my favourite neon colours - Yellon Polka Dot Bikini from China Glaze. It's a perfect summer colour that will look divine with tan skin. I decided to combine it with something neutral, and I achieved this colour by using two different nail polishes. I really like how this design looks on the current shape and length of my nails. I'm scared that eventually I will break one of my nails and going back to short ones might be hard hahha:P How do you like this pop of neon? Użyte produkty: baza Essie Millionails, Essie Ballet Slippers, Essie Spin the Bottle, China Glaze Yellow Polka Dot Bikini, top coat Seche Vite.
Used products: Essie Millionails base, Essie Ballet Slippers, Essie Spin the Bottle, China Glaze Yellow Polka Dot Bikini, Seche Vite top coat.

16 comments:

 1. Prześliczne mani !
  ______________________________________
  http://rozowyswiatmarthe.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Takie proste, a takie efektowne :)

  ReplyDelete
 3. swietne manicure, eleganckie, ale i takie z charakterkiem, idealne na lato ;) widze je do neonowej sukieneczki :) albo nawet i nie neonowej :)

  ReplyDelete
 4. strasznie podoba mi się takie połączenie kolorów i kojarzy głównie z latem :)

  ReplyDelete
 5. wygląda super! ale świetna ta chinka :D

  ReplyDelete
 6. też bardzo lubię takie mani z różnymi końcówkami :) świetne!

  ReplyDelete
 7. Oj żal by było złamać takie pazurki! Świetnie to wygląda :)

  ReplyDelete
 8. fantastyczne połączenie ;)
  ja też właśnie zapuściłam ostatnio długaśne paznokcie i są ogólne mocne itd. modle się tylko, żeby nic nie złamać ;D

  ReplyDelete
 9. lubie to połączenie kolorow :)

  ReplyDelete
 10. przełamałaś nudziaka odblaskowym żółtym- SUPER ;D

  ReplyDelete
 11. Jakiś czas temu robiłam identyczny manicure :) Wygląda super!

  ReplyDelete